گالری تصاویر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

چاپ متغیر با جت پرینت

جت پرینتر دستگاهیست برای چاپ بارکد و سریال استفاده میشود و از لحاظ قیمتی نسبت به پرینترهای دیجیتال به صرفه تر می باشد. این نوع چاپ به صورت نقطه ای باشد.مانند چاپ درج تاریخ تولید وانقضا روی مواد غذایی

ادامه مطلب

چاپ طلایی روی کارت PVC

ادامه مطلب

چاپ متالیک کارت PVC

در این نوع چاپ کارت PVC ساده همراه چاپ تولید و در نهایت روکش متالیک که در سه رنگ نقره ای ،طلایی و صدفی می باشد،چاپ میشود.

ادامه مطلب

چاپ امباس روی کارت PVC

در این نوع چاپ حروف و اعداد به صورت برجسته در دو رنگ طلایی و نقره ای قابل چاپ می باشند.

ادامه مطلب
چاپ QR روی کارت PVC

چاپ QR بر روی کارت PVC

چاپ OR بر روی کارت PVC

ادامه مطلب

چاپ بارکد کارت PVC

چاپ اطلاعات متغیر مثل بارکد ، سریال ، اطلاعات شخصی ،QR ، کدملی و… چاپ اعداد و حروف را میتوان به صورت امباس یا چاپ برجسته زد که به دو رنگ طلایی و نقره ای می باشند.  

ادامه مطلب

چاپ کارت نقره ای pvc

چاپ افست دیجیتال بر روی کارتهای نقره ای یا silvrd pvc کارت نقره ای به صورت خام یا ساده ، مگنت و اسمارت در بازار موجود می باشند. چاپ کارت نقره ای pvc  به صورت شیت و سینگل انجام میشود.

ادامه مطلب

چاپ افست کارت pvc

چاپ سینگل پی وی سی  (تک کارت )  به این صورت می باشد که کارت ها به صورت خام ، سفید و بدون هیچگونه چاپی ،تحویل چاپخانه داده می شود و توسط دستگاه های افست تک رنگ چاپ زده می …

ادامه مطلب
ریبون مشکی هایتی

ریبون هایتی رنگی YMCKO Cs200

ریبون رنگی اورجینال هایتی CS200 با این ریبون قادر خواهید بود 400 عدد کارت را بصورت یکرو چاپ کنید...

ادامه مطلب